3 místa, kde oslníte společnost svými novými doplňky

Koupila jste si krásný klobouk, náhrdelník a nebo šperk a chcete se s ním pochlubit v lepší společnosti? Pojďme se podívat na 3 příležitosti, při kterých se můžete ukázat. 

Návštěva kasina

Určitě to znáte ze života celebrit a filmů. Luxusně vybavená kasina, krásné pokerové stoly a ruleta plná mrakodrapů z žetonů. I v Česku se nachází pár takových míst. Jedná se o kasina. Tím nemyslíme běžné herny v malém okresním městě, kde jsou pouze herní automaty a káva zdarma. Myslíme tím kasina s ruletou s krupiérem, Blackjackem s živým dealerem a pokerovými turnaji i cash game. Podobné hry najdete i na Playamo Czech, kde se zaměřují spíše na stolní a dovednostní hry.

Divadelní představení

V západních zemích se divadlo bere spíše jako lidovější zábava. Do některých divadel vás pustí i bez přísného dress code a stačí vám jen nějaký pěkný svetr a tmavé kalhoty, nebo i rifle. Nicméně v naší zemi má návštěva divadla stále punc kulturní společenské zábavy, na kterou se mnoho lidí krásně oblékne a dámy se obléknou do svých nových šatů, ke kterým použijí nové doplňky. 

Divadelní představení je tedy jednou ze skvělých příležitostí jak ukázat přátelům a známým své nové kousky ze šatníku i šperkovnice. 

Dostihy

Nejznámější české dostihy se odehrávají v Pardubicích a pražské Chuchli. Nejznámější dostih Velká Pardubická, který se koná tradičně na začátku října, sebou přináší i velkou společenskou událost. Dámy se inspirují trendy ze zahraničí, především z Velké Británie a v doprovodu svých precizně oblečených mužů usedají do lóže v krásných kloboucích, které rozhodně nelze přehlédnout. 

Účast na dostizích je jedna z nejprestižnějších události, kde můžete ukázat své krásné doplňky. 

Související Příspěvky

Leave a Comment