3 životní události, na které je třeba hodit se do gala

Život není jen práce a odříkání. Občas je potřeba čas i na kontakty s přáteli, rodinnou, sousedy i známými. Společenské události se často konají v rámci oslav různých výročí – narozeniny, kulatá výročí od svatby, jmeniny a významné úspěchy. Pojďme se podívat na tři nejdůležitější životní události, na které se můžete s vašimi doplňky opravdu odvázat. 

Svatba

Svatba je nejspíše největší událost v životě lidí, někteří ji zažijí jednou a někteří si tuto radost užijí i několikrát v životě. Na svatbu se můžete vyparádit, jak jen to je možné. Můžete zvolit decentní styl, ale i zámožný a luxusní. Je to na vás. Raději se zeptejte na plánovaný program, možná se budou hrát i různé hry, při kterých by vám velká róba mohla překážet. Pokud jste hraví a na svatbě se hry hrát nebudou, můžete si po skončení slavnosti zahrát na playamo-online.casino/cs/ přímo online z hotelu.

Zlatá svatba

Oslavy zlaté svatby jsou jen jednou za život a tak je potřeba pořádně se vyparádit. Máte ještě schované své šaty a stále vám padnou? Zkuste se alespoň chvíli ukázat v těchto šatech, nasaďte si nějaký pěkný klobouk, náušnice a náhrdelník. Alespoň ze srandy. Pokud na takové věci nejste a spíše byste chtěli se svým manželem oslavit pohodovou zlatou svatbu, oblečte si spíše něco pohodlnějšího.

Kulaté narozeniny

Jdete na oslavu dvacetin? Pak určitě víte, co na sebe. Jdete na oslavu třicetin? Pak spíše popřemýšlejte jaké oblečení se bude na danou party hodit. Bude spíše někde venku, nebo v klubu či restauraci? Pokud bude spíše ve vnitřních prostorech, tak tuto událost můžete popadnout a ukázat všem svým známým nové šaty i šperky. 

Související Příspěvky

Leave a Comment