O nás

Vítejte na našich webových stránkách! Jsme rádi, že jste si vybrali zrovna nás. V České republice jsme nový a moderní e-shop. 

Co prodáváme?

Naší hlavní náplní práce je být tu pro vás a poskytovat kvalitní pokrývky hlavy. Veškeré zboží je z kvalitního materiálu a technologicky upravené tak, aby co nejlépe vyhovovalo potřebám i toho nejkritičtějšího zákazníka. 

Kromě základního zboží, jakým jsou pokrývky hlavy prodáváme také šály a masky. V poslední době se ukázalo, jak jsou masky důležité pro ochranu před viry. U nás nakoupíte ty nejkvalitnější masky na českém trhu. Můžete si vybrat od roušek až po ochranné FFP2 respirátory. 

Jestliže vás naše stránka zaujala, navštivte náš e-shop a vyberte si ze široké škály zboží. 

Kontaktní údaje

Pokud na nás máte nějaký dotaz ohledně zboží, neváhejte a napište nám prosím. Společně nejlépe optimalizujeme naši nabídku a e-shop lépe přizpůsobíme vašim potřebám. Kontaktní údaje o nás a formulář pro vyplnění a odeslání dotazu naleznete na stránce kontakty. 

Produkty

Před nákupem produktu si můžete přečíst naše články, které vám přiblíží širokou škálu využitelnosti. Články se zabývají například konkrétními vhodnými typy pokrývek hlavy pro různé sporty. Díky tomu si správnou pokrývku hlavy, šálu nebo masku dokáže najít opravdu každý. 

Způsoby doručení

Balíky doručujeme na adresu domů, na poštu a Zásilkovnu. Pro způsob platby si můžete vybrat mezi platbu kartou, bankovním převodem nebo platbou na dobírku. Jestliže objednáváte větší množství zboží a požadujeme jiné platební nebo doručovací podmínky, neváhejte se na nás obrátit a společně se domluvíme.